Aktualności

Będziemy na Międzynarodowych Targach Książki!

Na Targach Książki zorganizowano stoisko adwentystów. Główny bohater tegorocznej wystawy mógł być tylko jeden: Marcin Luter.

W poprzednim roku nasz temat przewodni targów był oczywisty: amerykański bohater narodowy z filmu Mela Gibsona, DesmondDoss . Impreza należała do wyjątkowo udanych, relację i fotorelację zobaczysz tutaj  . W tym roku skupimy się na postaci Marcina Lutra, przypominając o 500-leciu Reformacji.

Odwiedzając nasze stoisko nr C23:

1. porozmawiasz z „Marcinem Lutrem” i dowiedziesz się o reformacji,

2. kupisz świetne książki w najlepszych cenach,

3. otrzymasz bezpłatny egzemplarz październikowego magazynu „Znaki Czasu”,

4. poczęstujesz się jabłkiem i zobaczysz ofertę książek o zdrowiu,

5. masz możliwość porozmawiać z pastorem o nurtujących Cię zagadnieniach,

6. możesz wspomóc Chrześcijańska Filię Charytatywną swoim datkiem.

Jako Kościół Adwentystów Dnia Siódmego pragniemy pokazać, co przejęliśmy z duchowego przebudzenia w Europie, jakie ma ono znaczenie dzisiaj i jak ważne jest dochodzenie do pełni prawdy o Chrystusie.

O Wydawnictwie „Znaki Czasu”

Początki Wydawnictwa „Znaki Czasu” sięgają roku 1921 i wiążą się z działalnością Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Po drugiej wojnie światowej, podczas której działalność wydawnicza nie była możliwa, reaktywowano Wydawnictwo właśnie w Krakowie. Dzisiaj działa ono w Warszawie, wydając nie tylko cenione książki, ale też dostępny m.in. w salonach Empik miesięcznik „Znaki Czasu”. Bezpłatny egzemplarz otrzyma każdy odwiedzający nasze stoisko.

O happeningu z Marcinem Lutrem

Krakowski zbór zapoczątkował kreatywny sposób przypominający postać Lutra i przybicie przez niego 95 tez w Kościele w Wittenberdze w 1517 roku. Happening , który młodzi ludzie z Krakowa zorganizowali z okazji Światowego Dnia Młodzieży w marcu br., szybko podchwycili adwentyści w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Lublinie, Wiśle, Bochni, Złocieńcu, Oświęcimiu…

Wierzymy, że zorganizowanie podobnej akcji podczas 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie pozwoli nie tylko się wyróżnić, ale też zachęci 70 tys. zwiedzających do refleksji. Jest to również świetny sposób na promowanie nowego wydania książki „Wielki bój”.

DATY I GODZINY:

26 października 2017: 10:00-17:00

27-28 października 2017: 10:00-19:00

29 października 2017: 10:00-17:00

GDZIE?

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9. www.ksiazka.krakow.pl

CENY BILETÓW

Bilet normalny: 8 zł

Bilet ulgowy: 6 zł (uczniowie, studenci)

Karnet czterodniowy: 21 zł

Dzieci do lat 7, emeryci i renciści wstęp bezpłatny

Subskrybuj, aby obejrzeć relację

Zapisz się na wydarzenie!

Polub naszą stronę na Facebooku , aby wygrać bezpłatne wejściówki na Targi Książki.