Teleexpress

Teleexpress – rok Sobotniej Sofy

– To już rok, od kiedy uczą krakusów odpoczywać – zabrzmiał ciepły głos Macieja Orłosia (Teleexpress TVP1) 14 maja, dokładnie o godzinie 17:08. Kilkadziesiąt minut wcześniej świętowaliśmy rok naszej kampanii społecznej.

– Wolontariusze organizujący kampanię społeczną Sobotnia Sofa tym razem ustawili mebel pod Wawelem – kontynuował Orłoś. – Mieszkańcy siadają na sofie i zwierzają się z tego, czy są dostatecznie wypoczęci. Rok temu zasiadło na niej kilkaset osób.

Chodziło o ok. 330 ludzi, którzy usiedli na sofie w ciągu roku. Niesamowite jest to, że nasza kampania aż tak interesuje media. O roku Sobotniej Sofy pisał też Onet. A przecież tak wiele innych ciekawych akcji organizowanych jest w całej Polsce. To dla nas spore wyróżnienie i ogromny sukces. Zwłaszcza, że Teleexpress to obecnie drugi najpopularniejszy serwis informacyjny w Polsce i ogląda go codziennie przeciętnie 2 837 731 osób! Obejrzyj:

Jak materiał o nas spuentował Orłoś? – Prawie wszyscy twierdzili, że nie mają kiedy odpocząć. A przecież w Krakowie ponoć czas płynie wolniej – powiedział.