Aktualności

Autostopem przez Maroko

Koniec wakacji, zamknięte granice… Nie szkodzi – zapraszamy Cię na wyjątkową wycieczkę po Maroku, którego nie pozna turysta biur podróży. Ten niesamowity kraj przemierzyła autostopem krakowska studentka. O swoich przygodach i odkryciach opowie w sobotę, 17 października, o godz. 17. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

Zapisy: +48 693 412 785 lub poprzez wiadomość na Facebooku. [Szczegóły poniżej]

Zobacz Maroko, którego nie pozna turysta all inclusive, lecz tylko podróżnik z plecakiem. W zeszłym roku zrobiła to – w dodatku autostopem – dwudziestokilkulatka z Krakowa.

„To podróż, podczas której zwiedzanie zabytków zeszło na dalszy tor, a ciekawsze okazały się rozmowy z mieszkańcami – o kulturze, obyczajach i wierze. Szczera gościnność i obłędna kuchnia marokańska to coś, co na długo zostaje w pamięci i sprawia, że na pewno wrócę w tamte miejsca” – mówi prowadząca.

W programie:

– pokaz zdjęć,

– konkurs z upominkami prosto z Maroka,

– poczęstunek tradycyjnym hummusem.

Prowadzi Marta Klimczak – studentka neurobiologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, przyszła pani naukowiec. Stała bywalczyni laboratorium Polskiej Akademii Nauk, w którym prowadzi badania nad zachowaniami społecznymi u zwierząt. Nie rozstaje się z rowerem i uśmiechem na twarzy, a w wolnym czasie planuje swoje kolejne podróże.

Bezpłatne spotkanie odbędzie się 17 października o godzinie 17:00 przy ul. Lubelskiej 25 (tutaj sprawdzisz, jak dojechać).

Zgodnie z najnowszymi obostrzeniami (obowiązujacymi od 17 października) liczba miejsc została ograniczona do 25% – obowiązują zapisy. Dokładnie zapoznaj się z informacjami organizacyjnymi:

 

– Zarezerwuj miejsce dzwoniąc/pisząc na 693 412 785 lub poprzez wiadomość na Facebooku.

 

– Weź swoją maseczkę lub przyłbicę i miej ją założoną podczas trwania całego programu.

 

– Przed wejściem do pomieszczenia zdezynfekuj ręce – stanowisko z płynem odkażającym ustawione jest przed wejściem.

 

– Zachowaj dystans społeczny. Nie witaj się podając ręce ani przytulając się.

 

– Pamiętaj o punktualności – na program wpuszczani będą tylko zapisani.

 

– Siadaj tylko na wyznaczonych miejscach – zostały one zaaranżowane w odpowiednich odległościach, z zachowaniem dystansu społecznego. Rodziny mieszkające pod jednym dachem mogą usiąść w rzędach składających się z większej liczby krzeseł. Na sali głównej znajdują się też rzędy 3-, 2- i 1-osobowe.