Gazeta Wyborcza

Gazeta Wyborcza – Jestem Emocją

10 marca w kościele Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Lubelskiej 25 odbędą się warsztaty z Anną Samusionek, warszawską aktorką. Celem spotkania jest pomoc w radzeniu sobie ze stresem.

Artykuł pt. „Jestem emocją – warsztaty dla kobiet z Anną Samusionek” ukazał się w Gazecie Wyborczej i na portalu Krakow.wyborcza.pl.

W trakcie warsztatów pokazuję uczestniczkom, jak z emocji – szczególnie negatywnych, które często stają się naszym wrogiem, zrobić sojusznika. Co robić zarówno w strefie ducha, jak i ciała, by nie dać się zdominować negatywnym emocjom i pozwolić im niszczyć nasze życie – mówi Anna Samusionek, pomysłodawczyni i prowadząca warsztatów.

Można się zapisać

Spotkanie odbędzie się w pierwszy weekend po Dniu Kobiet, 10 marca o godzinie 17.00. Potrwa dwie godziny i będzie połączone z recitalem Moniki Markowskiej.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapisać można się na Facebooku i pod numerem telefonu 604 081 935.

W roli dynamicznej bizneswoman

Anna Samusionek to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Zadebiutowała w 1997 roku rolą Zosi w filmie „Darmozjad polski”, za którą otrzymała nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Obecnie gra w serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w rolę Ilony – dynamicznej bizneswoman. Prywatnie jest mamą 15-letniej Angeliki.”

Autor: Krzysztof Story