Aktualności

Anna Samusionek: Jestem emocją

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe spotkanie warsztatowe ze znaną aktorką. Jak z emocji, szczególnie negatywnych, zrobić sojusznika? Już teraz zapisz się, aby zarezerwować swoje miejsce na warsztacie (10 marca, godzina 17:00).

Cały rok 2018 został uznany za rok kobiet. Tylko dla nich przeznaczone są warsztaty, których pomysłodawczynią, reżyserką, scenarzystką i prowadzącą będzie Anna Samusionek. – W trakcie warsztatów pokazuję uczestniczkom, jak z emocji – szczególnie negatywnych, które często stają się naszym wrogiem, zrobić sojusznika. Co robić zarówno w strefie ducha, jak i ciała, by nie dać się zdominować negatywnym emocjom

i pozwolić im niszczyć nasze życie – mówi aktorka znana z takich seriali, jak „Na Wspólnej”, „Czas honoru” czy „Kryminalni”.

 

Życie zbyt często nie toczy się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Nieustannie zmusza do podejmowania trudnych decyzji i stawia w obliczu konieczności zmierzenia się z prawdą o sobie. A wszystko to odbywa się często przy wulkanicznych wybuchach naszych emocji. Prowadząca w sobotnie popołudnie zaprezentuje uczestnikom warsztatów wypróbowany „Pakiet Ratunkowy” – do wykorzystania w trudnych chwilach życia. Wskaże na małe rzeczy, które rozwiązują wielkie problemy i ratują w ciężkich momentach życia.

Warsztat nie jest przeznaczony do nauki sztuki aktorskiej – choć podczas godzinnego programu nie zabraknie pokazów gry oraz praktycznych ćwiczeń. Celem warsztatu jest pomoc wszystkim kobietom w radzeniu sobie ze stresem i przeciwnościami losu.

 

Zapisy

 

Warsztat z Anną Samusionek odbędzie się w pierwszy weekend po Dniu Kobiet – w sobotę 10 marca o godzinie 17:00. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego do 8 marca prosimy o zarezerwowanie swojego udziału na jeden z trzech sposobów:

 

 

Sponsorem i organizatorem spotkania jest Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w Krakowie, w którym odbędzie się warsztat (ul. Lubelska 25 – sprawdź, jak dojechać) oraz Chrześcijańska Służba Charytatywna (Organizacja Pożytku Publicznego, której możesz przekazać swój 1 procent podatku). O wydarzeniu pisze m.in. Gazeta Wyborcza i Dziennik Polski.

 

O prowadzącej

 

Anna Samusionek to aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Zadebiutowała w 1997 roku rolą Zosi w filmie „Darmozjad polski”, za którą otrzymała nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Potem przyszły kolejne filmowe i serialowe role w produkcjach takich, jak m.in. „Prawo ojca”, „Zakochani”, „Plebania”, „Miasteczko”, Linia życia”, „Policjanci”, „Oficer”, „Kryminalni”, „Przepis na życie” czy „Czas honoru”. Obecnie gra w serialu „Na Wspólnej”, w którym wciela się w rolę Ilony – dynamicznej bizneswoman. W życiu prywatnym Ania jest mamą 15-letniej Angeliki.

 

Opinie uczestników o warsztacie:

 

„Zajęciom towarzyszyła wyjątkowa atmosfera. Praktyczne ćwiczenia okraszone były dużą dawką śmiechu i radości, a mistrzowskie pokazy gry aktorskiej zapierały dech w piersiach”.

„Mieliśmy przywilej zobaczyć w tej wybitnej aktorce skromną, choć niezwykłą kobietę. Cały warsztat pełen był dobrej energii. W tej ujmującej aurze czuliśmy się wspaniale!”

Uczestniczka warsztatu w Poznaniu, blog „Sięgnij po Zdrowie”.

 

Anna Samusionek: Jestem emocją

10 marca, godzina 17:00

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego

ul. Lubelska 25 w Krakowie

 

Polub nas na Facebook’u i otrzymuj najświeższe informacje!

 

Podobają Ci się nasze bezpłatne programy? Pomóż nam, przekazując 1%. W zeznaniu podatkowym PIT wystarczy wpisać nr KRS 0000 437 297, a w rubryce „Cel szczegółowy” dopisać: „filia Kraków-Centrum