Aktualności

Aktualności

Spotkajmy się na Targach Książki

Po raz trzeci będziemy obecni na Targach Książki w Krakowie. W dniach 25-28 października koniecznie odwiedź nasze stoisko!

 

To już 22. edycja odbywających się w Krakowie Międzynarodowych Targów Książki. Ponad 70 tys. osób kochających czytanie spotyka tam swoich ulubionych autorów, bierze udział w licznych konkursach i – przede wszystkim – poznaje nowe książki. Dlatego i tym razem w wyjątkowym dla fanów literatury miejscu nie mogło zabraknąć Wydawnictwa Znaki Czasu.

 

Przeczytaj do końca i otrzymaj bezpłatną wejściówkę! 

 

 

Stoisko naszego Kościoła i Znaków Czasu umiejscowione będzie wśród wydawców religijnych,  dokładnie w tym samym miejscu, co rok temu. Wtedy – z Reformacją jako tematem przewodnim – przykuło uwagę setek zwiedzających i dziennikarzy. Zdjęcia i relacje można było zobaczyć m.in. w Dzienniku Polskim i Gościu Niedzielnym. Równie ciekawie będzie tym razem – nasza niewielka przestrzeń zamieni się w elegancki butik… nie tylko z książkami. Ale tych oczywiście również nie zabraknie: w promocyjnych cenach będzie można kupić zarówno magazyn „Znaki Czasu”, jak i nowości książkowe.

 

Gdzie, kiedy, za ile?

 

Targi Książki do odbywają się w „EXPO Kraków” (ul. Galicyjska 9) od czwartku do niedzieli (25-28 października 2018). Dzieci do lat 7, emeryci i renciści wchodzą na imprezę bezpłatnie, ceny biletów dla innych wynoszą 8-10 zł (lub 25 zł za 4-dzienny karnet). Szczegóły na stronie organizatora.

 

Godziny otwarcia:

  • 25.10 (czwartek): 10:00-17:00
  • 26-27.10. (piątek-sobota): 10:00-19:00
  • 28.10 (niedziela): 10:00-17:00

 

UWAGA! Dla czytelników naszej strony internetowej mamy bezpłatne wejściówki. Wyślij wiadomość pt. „Targi” na kontakt@adwentysci.krakow.pl. W treści maila wpisz, w który dzień chciałbyś nas odwiedzić. Dla trzech szczęśliwców przygotowaliśmy bilety na Targi Książki i zestaw gadżetów!

 

O Wydawnictwie „Znaki Czasu”

 

Początki Wydawnictwa „Znaki Czasu” sięgają roku 1921 i wiążą się z działalnością Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego. Po drugiej wojnie światowej, podczas której działalność wydawnicza nie była możliwa, reaktywowano Wydawnictwo właśnie w Krakowie. Dzisiaj działa ono w Warszawie, wydając nie tylko cenione książki, ale też dostępny m.in. w salonach Empik miesięcznik „Znaki Czasu”.