Aktualności

Aktualności

Komunikat: 18 listopada nabożeństwa w innym miejscu!

Adwentystyczne nabożeństwo w sobotę 18 listopada odbędzie się w centrum konferencyjnym BiznesLab przy al. Pokoju 1a.

18 listopada 2017 nabożeństwo Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego odbędzie się w krakowskim BiznesLab (zamiast przy ul. Lubelskiej 25 i na os. Teatralnym 24, jak co tydzień) – przestronnym centrum konferencyjnym znajdującym się przy al. Pokoju 1a. Budynek znajduje się zaraz obok Ronda Grzegórzeckiego i można do niego dotrzeć w bardzo wygodny sposób korzystając z komunikacji publicznej (m.in. tramwaje nr 7, 9, 14, 19, 20, 50, 62).

Sobotnie nabożeństwo zgromadzi wyznawców oraz gości z całego regionu (tzw. okręg krakowski). Rozpocznie się o godzinie 9:30 i potrwa do ok. 17. Popołudniu zaserwowany zostanie ciepły posiłek.

Program poprowadzi dr Adam Grześkowiak — teolog i pastor, od trzech lat duszpasterz zboru w Białymstoku. Absolwent Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej i Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej, gdzie obecnie wykłada. W latach 2014-2016 konsultant przekładu Biblii Ekumenicznej. Autor dwóch książek.

– Nasz Pan będzie uwielbiony naszymi pieśniami, jak i pieśniami zespołu „Fileo” oraz innych solistów i wykonawców. Główny cel dopołudniowego nabożeństwa i popołudniowego programu to przybliżenie się duchowo wzajemnie do siebie i naszego Zbawiciela oraz głębsze zrozumienie i przypomnienie najważniejszego poselstwa o usprawiedliwieniu z wiary – zapowiada organizator nabożeństwa, pastor Edward Parma.
W części popołudniowej odbędzie się bezpłatne seminarium „#Luter500. Łaska 500 lat po Lutrze” (godz. 14-15:45). W niedzielę zainteresowani przeniosą się do Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Lubelskiej 25 (19 listopada, godz. 10:00), gdzie niedawno odbyła się bardzo ciekawa konferencja o Marcinie Lutrze.

Więcej informacji o seminarium z dr. Adamem Grześkowiakiem znajduje się na tej stronie Zapisz się na wydarzenie!

Gdzie znajduje się BiznesLab? Zobacz poniższa mapę:

Zobacz galerię zdjęć! z ostatniej konferencji

Subskrybuj, aby obejrzeć relację!

Polub naszą stronę na Facebooku , aby wygrać bezpłatne wejściówki na Targi Książki